Bize Hemen Ulaşın
background

Dubai'ye Taşınmak İçin 5 Gerekli Adım

Dubai'ye Taşınmak İçin 5 Temel Adım

Vize ve Emirates Kimlik Kartı: Nasıl Alınır?

Dubai'de yaşamak ve çalışmak için başvurabileceğin çeşitli seçenekler bulunmaktadır:

  • Dubai'de bir iş kurucu ve sahibi olarak
  • Bir şirkette çalışan olarak
  • Emlak sahibi olarak
  • Bir vize sahibinin aile üyesi olarak
  • Emekli (belirli koşullar gerekmektedir)

Kendi İşini Kurma:

Dubai'de kendi şirketini kur ve kendi patronun ol. Burada büyük bir avantaj, vergisiz yaşamaktır. Bir Freezone Şirketi ile burada gerçekten %0 vergi ödersin ve gelirler senin olur. Şirket kurma sürecini, bizim yardımımızla Türkiye'den bile tamamlayabilirsin.

Çalışan Olarak:

Türkiye'den Dubai'ye bir firma işinde çalışmak için iş arayışına girebilirsin. Türkiye'den Dubai'ye başvurabileceğin çevrimiçi portallar var. Ayrıca, sosyal medyada da birçok iş bulabilirsin.

Sermaye:

Öz sermaye mi gerekiyor? - Tamamen sana bağlı... "Sermaye mi? Dubai'ye Taşınmak için Ne Kadar Paraya İhtiyacın Var?" adlı kendi blog yazımızda senin için tüm maliyetleri listeledik.

Sağlık Sigortası:

Dubai'de ihtiyacın olan tek gerçek sigorta sağlık sigortasıdır. Burada, göçmenler için özel olarak sunulan birçok farklı sağlayıcı var. "Göçmenler İçin Sağlık Sigortası" başlıklı ayrı bir blog yazımızda bu konuya ayrıntılı olarak değindik.

Dil:

Dubai'de gerçekten herkes İngilizce konuşuyor, çünkü Dubai'de yaşayanların %85'ten fazlası yabancı. Eğer temel seviyede İngilizce anlıyorsanız ve bazı temelleri biliyorsanız, İngilizcenizi sürekli pratik yaparak kısa sürede geliştireceksiniz.

Sonuç olarak, Dubai'ye gitmek istiyorsanız, aslında düşündüğünüzden daha kolaydır. Gerçekten istiyorsan bir yol bulacaksın! Öz sermaye ile veya olmadan harika birçok fırsat var. Korkularınızı yenin ve adım atın. En kötüsü ne olabilir ki? Aynı durumda olan biriyle konuşmak isterseniz, lütfen bizimle bir görüşme ayırtın. Sorularınızı yanıtlayabiliriz.